Без рубрики

Як змішувати фарби для волосся . Світ без Шкоди

12.09.2015

Як змішувати фарби для волосся

Як правильно змішувати фарби для волосся

На що звертати увагу

Багата палітра відтінків

Ви вирішили пофарбувати волосся, але хочете зробити це в домашніх умовах, тоді для того, щоб домогтися бажаного ексклюзивного відтінку волосся, вам доведеться змішати кілька кольорів фарб (для цього треба добре розбиратися в науці комбінації кольорів), прийняти до уваги глибину кольору, звернути увагу на те який натуральний пігмент кольору міститься у ваших рідних волоссі і буде цей пігмент кольору поєднуватися з пігментом кольору, який знаходиться в обраній вами фарбі для волосся.

Повірте, насправді – це все ціла наука кольоро-коллористики, однак, досить просто освоїти кілька основних принципів і вивчити кілька правил, як ексклюзивний колір волосся буде вам гарантований.

Якщо ж ви все-таки сумніваєтеся в тому, що можете правильно змішати кілька кольорів фарби, краще звернутися за допомогою в салон краси до майстра і під його чуйним керівництвом проявляти вершини креативізму.

Коли колір фарби повинен змішувати майстер

Проте, існують все-таки ситуації, коли ризикувати здоров’ям своїх волосся і ставити експерименти з кольором краще не стоїть — це такі випадки:

  • Ви — блондинка. але у вас відросли ваші «рідні» коріння волосся, і при цьому ви бажаєте пофарбуватися в абсолютно інший колір – не блонд.
  • Ви – шатенка або брюнетка, але мрія стати блондинкою вас не покидає ні на хвилину. Для того, щоб не отримати жовтий колір волосся — звертайтеся до перукаря.
  • Той колір, який ви хочете знаходиться за межею можливого, і готових таких відтінків у палітрі фарб для волосся не передбачено.

З чого починати змішувати фарби для волосся

Якщо ваша ситуація не відповідає опису вище – і у вас є бажання і час експериментувати, чому б ні. Ось тільки, перед тим, як ми перейдемо від теорії до практики, давайте відповімо на наші головні питання:

  • ви повинні чітко розуміти який відтінок вам потрібен,
  • ви повинні оцінити стан свого волосся на теперішній момент – вони пофарбовані чи ні, якщо так, то в який колір,
  • рівномірний колір вашого волосся або є відрослі корені іншого кольору,
  • чи є у вас сиве волосся ,
  • також варто оцінити скільки барвника вам знадобитися для того, щоб покрити всі волосся рівномірним шаром такий фарби.

Чому не підходить готова фарба

А хіба не можна просто купити готову фарбу і не мучити себе й свої волосся – запитаєте ви? Хіба не вийде таким простим чином пофарбувати волосся? Пофарбувати волосся – ви пофарбуєте, але, от гарантувати вам, що колір вашого волосся буде рівномірним, однорідним, і як на картинці – ніхто не візьметься. До того ж, ви повинні розуміти, що побутова фарба (для самостійного фарбування), яка продається на прилавках наших магазинів своєю палітрою відрізняється від палітри професійної фарби. І, палітра професійної – набагато ширше і багатше. Іншими словами – у вас з’являється можливість зробити забарвлений колір волосся настільки досконалим, що його штучній природі можна засумніватися. А все завдяки тому, що в професійній фарбі є дуже багато напівтонів і тонів також є можливість експериментувати з процентністю окислювача і наявністю додаткових мікстонів (спеціальних чистих пігментів, які підкреслюють або нейтралізують колір волосся).

Як правило, вся ця інформація приховується за цифрами на упаковці такої фарби — в них зашифровано основний тон фарби та його можливий додатковий відтінок. З допомогою цих цифр професіонал завжди розбереться з тим, який колір домінує у фарбі для волосся, з якими барвниками його потрібно змішати, щоб отримати той результат, який ви хочете бачити на своїх волоссі.

Запам’ятайте золоте правило перукаря – змішувати більше 2-3 барвників для волосся близьких по основному тону – не варто, нічого хорошого з цього не вийде.

насправді, щоб не зберігати всі ці специфічні знання в голові, багато майстри-перукарі користуються спеціальним колірним кругом – його ще називають хроматичним. З його допомогою вони бачать, який колір буде яскравіше, і який тон краще додати, щоб навпаки цей колір фарби приглушити.

Колірний круг перукаря

Колірний круг перукаря

На цьому колі можна побачити 3 головних первинних кольори – синій, червоний і жовтий. З цих базових кольорів виходять всі інші кольори. Якщо змішати головні кольори – то, у вас вийдуть вторинні додаткові відтінки. Так, якщо ви змішаєте червоний з жовтим – у вас вийде помаранчевий (рудий), змішати синій з червоним – у вас вийде фіолетовий (баклажан), змішати жовтий з синім – у вас вийде зелений колір. Ті відтінки, які отримуються в результаті змішування схожих кольорів, носять назву аналогових.

Примітно, що саме аналогові кольори найбільш вдало поєднуються і комбінуються в процесі змішування фарби для волосся.

Тому, якщо ви володарка рудого волосся вам варто використовувати кольори від мідного, рудого, і до червоного. Ну, а якщо ви змішаєте фарбу основного кольору вашого волосся з кольором фарби протилежним, то зумієте нейтралізувати основний колір і отримаєте каштановий спокійний відтінок.

Ну, а якщо ви хочете мідний і рудий колір або хочете нейтралізувати баклажановий колір – змішуйте фарбу з помаранчевим кольором. Якщо вам необхідно нейтралізувати золотисті відтінки і домогтися більш холодного білого кольору – додавайте фіолетовий колір, а якщо хочете нейтралізувати червоний колір волосся – додати у фарбу зелений колір…

Припустимо, ваш натуральний колір волосся – темний шатен, ви знебарвлювали волосся і тепер ставитеся до категорії середньо-русявого волосся, але хочете стати рудою – для цього вам необхідно змішати мідний. червоний і трохи коричневого кольору фарби для волосся…

Холодні і теплі тони волосся

Всі існуючі в природі кольору умовно поділяють на теплі і холодні. Так. якщо говорити про колір фарби, то відтінки синього, фіолетового, зеленого – холодні, відтінки помаранчевого, жовтого й червоного – теплі, хоча деякі відтінки червоного і рожевого можна все-таки відносити до холодних відтінків.

Тому, ви повинні засвоїти ще одне правило –

якщо ви хочете отримати теплий відтінок, теплий повинен домінувати над холодним кольором фарби для змішування, і навпаки, якщо ви змішаєте теплі і холодні відтінки в рівних пропорціях – у вас вийде брудний колір.

Так, до фарбам з холодним відтінком прийнято відносити – попелястого блондина, світлого блондина, темно-коричневого шатена, чорного брюнета, фіолетовий колір і червону сливу. До фарбам з теплими відтінками відносяться світлі блондини, золотисті блондини, руді і мідні, золотисто-каштанові кольору.

Однак, вибрати холодний або теплий відтінок і змішати його правильно – ще мало. Подивіться на своє відображення в дзеркалі – який у вас світотип. Якщо ви володарка світлої шкіри з персиковим відтінком, або смуглянка, то вам підійдуть теплі кольори волосся. Але, якщо у вас біла шкіра або рожева – вам більше до лиця холодні тони фарби для волосся. В іншому випадку, між вашою зовнішність і кольором волосся буде спостерігатися постійний дисонанс.

Змішуємо фарби для волосся

Візьмемо, приміром, вашу мрію – світло русявий колір. Його немає в наявності. Що робити? Берете середньо русявий відтінок, блондин і змішуйте в пропорціях 50 на 50. В результаті у вас виходить світло-русявий колір. Однак, якщо фарба йшла з додатковим відтінком волосся можуть позеленіти…

Відео про те, як змішувати фарби для волосся:

Короткий опис статті: відтінки фарби для волосся Як правильно змішувати фарби для волосся, щоб домогтися потрібного кольору, коли краще звернутися за допомогою до майстра, колірний круг перукаря.

Джерело: Як змішувати фарби для волосся | Світ без Шкоди

Як змішувати фарби для волосся Як правильно змішувати фарби для волосся На що звертати увагу Багата палітра відтінків Ви вирішили пофарбувати волосся, але хочете зробити це в домашніх умовах, тоді для того, щоб домогтися бажаного ексклюзивного відтінку волосся, вам доведеться змішати кілька кольорів фарб (для цього треба добре розбиратися в науці комбінації кольорів), прийняти до уваги глибину кольору, звернути увагу на те який натуральний пігмент кольору міститься у ваших рідних волоссі і буде цей пігмент кольору поєднуватися з пігментом кольору, який знаходиться в обраній вами фарбі для волосся.

Також ви можете прочитати