Які бувають кольору волосся?

26.09.2015
Які бувають кольору волосся? колір волосся

Які бувають кольору волосся?

Колір волосся людини визначається наявністю в них меланінів: еумеланін (коричневий і чорний) і феомеланін (жовтий). Якщо еумеланіна більше, то колір волосся буде темний, а якщо більше феомеланіна, то волосся світле. На колір волосся впливає також кількість волосяних цибулин на голові. Найменша щільність волосяних цибулин буває у рудих, а найбільша — у блондинів. При неправильній роботі меланіну у людини-альбіноса волосся стають безбарвними, виникають інші фізіологічні порушення.

Кольору волосся

У звичайному розумінні є 6 кольорів волосся. Назви кольорів волосся: брюнет, шатен, рудий, русявий, білявий, сивий. Проте кожен з цих квітів має декілька відтінків.

  • Брюнет. Брюнети – це люди з майже чорним кольором волосся. Чорний колір обумовлений підвищеним вмістом у волоссі еумеланіна. Ці волосся відрізняються особливим блиском, на сонці відливають сріблясто-блакитним. У чорного кольору є відтінки від коричневого до синювато-чорного.
  • Шатен. Цей колір можна розділити на 3 підвиди: темний шатен, шатен, світлий шатен. Шатени — це люди з волоссям від темно-русів до каштанового. Натуральний каштановий колір волосся має безліч відтінків, які неможливо повторити з допомогою професійної фарби.
  • Рудий колір волосся зустрічається досить рідко. Рудий колір волосся надає феомеланін. Яскраво-рудий колір волосся зазвичай у екстравагантних жінок. Найбільш рудими в Росії вважаються удмурти. Найбільше натуральних рудих в Шотландії та Ірландії, їх кількість становить 8%. В інших же країнах кількість рудоволосих становить 1-2% від загального числа населення.
  • Русявий. Бувають відтінки від світло-русявого до темно-русявого, на перетині блондина і шатена. Раніше русявий колір волосся вважався сірим, нудним. Зараз оцінили природний красу цих волосся, якої неможливо досягти фарбами. Русявий колір волосся зустрічається в основному в Білорусі, Україні, Польщі, Росії, Німеччини.
  • Блондин. Блондини – люди зі світлим волоссям: білий, сірий, жовтий і їх відтінки. Блондинів називають ще білявим. Проживають ці люди в основному на півночі і в центрі Європи.
  • Сивий. З віком, а іноді й під впливом зовнішніх або внутрішніх чинників, змінюється структура волосся. Вироблення меланіну порушується, з’являються повітряні бульбашки, тому волосся стають сріблястими або з жовтувато-білим відтінком.

Зміни волосся

Зазвичай у віці 1-2 років у дітей буває зміна кольору волосся, яка закінчується зазвичай до 5 років. Буває зміна волосся і пізніше — в період статевого дозрівання — волосся можуть темніти від надходження тестостерону.

Які бувають кольору волосся, Ви тепер знаєте. Який колір волосся, натуральний або пофарбований, буде у Вас – вирішувати Вам! Вибираючи фарбу, пам’ятайте, колір волосся повинен підкреслювати очі, роблячи їх більш виразними.

Короткий опис статті: всі кольори волосся Які бувають кольору волосся? Природа наділила нас різноманітністю натуральних кольорів волосся. Можна носити на голові натуральний колір волосся, а можна фарбувати, отримуючи той відтінок, який хочемо. назва кольорів волосся, які бувають кольору волосся

Джерело: Які бувають кольору волосся?

Які бувають кольору волосся? Колір волосся людини визначається наявністю в них меланінів: еумеланін (коричневий і чорний) і феомеланін (жовтий). Якщо еумеланіна більше, то колір волосся буде темний, а якщо більше феомеланіна, то волосся світле.

Які бувають кольору волосся? колір волосся

Також ви можете прочитати