Засоби для тонування волосся Estel

01.10.2015

Кошти для тонування волосся Estel

Засоби для тонування волосся Estel
Тонування волосся — важливий крок на шляху до розкішного кольору. Саме ця процедура (за відгуками фахівців) дозволяє наситити локони виразним відтінком і блиском. Які ж засоби використовуються в гонитві за таким неперевершеним результатом? Серед тонуючих і відтінків колорантів зустрічаються: фарби, шампуні, бальзами, маски з багатою палітрою кольорів.

Раді представити вашій увазі зарекомендував себе серед відгуків покупців бренд Еstel. Ця косметична лінія являє собою засоби по догляду за волоссям, в тому числі тонують і відтінкові склади.

Тонування волосся за допомогою Естель ділиться на інтенсивне і щадне. Обидва варіанти не проникають глибоко в структуру волосся, тим самим не впливаючи і не змінюючи натуральний пігмент. Процедура м’яко обволікає пасма, закріплюючись на лусочках кутикули. Колоранти поступово вимиваються водою, не акцентуючи кордонів між забарвленими та незабарвленими локонами. За допомогою інтенсивного методу можна добитися зміни кольору на 2-3 тони (як у світлий, так і в темний колір). Щадний метод тонування волосся за допомогою Естель (за відгуками спробували), в свою чергу, ідеально підходить для частої зміни іміджу.

До першого виду відносяться фарба для тонування волосся від Еstel, а саме «Крем-фарба ESSEX Estel для стійкого і інтенсивного тонування». Технологія фарбування Естель полягає в молекулярній системі K&Es, передових інгредієнтах і сучасних формулах. Багато покупці відгукуються про дивовижних доглядають компоненти, що входять до складу палітри засобів Estel. Онипитают і зволожують волосся по всій довжині, даруючи їм чудовий блиск і еластичність. До натуральних складових відносяться: екстракти з насіння гуарани і зеленого чаю, кератиновий комплекс, система VivantSystem. Продумана палітра відтінків Естель зручна в нанесенні. Таким чином, тонування волосся фарбою Естель дозволяє зробити процес фарбування справжнім задоволенням.

До щадним відтіночним засобів слід віднести бальзами і шампуні для тонування волосся від Естель. Саме ці кошти найчастіше отримують хороші відгуки від любителів часто експериментувати в домашніх умовах.

Розглянемо на прикладі тонування волосся відтіночним шампунем «ESTEL SOLO Ton».Палітра тонуючого кошти являє собою 18 відтінків. Фарба відтінку Естель тримається на волоссі від 6 до 8 змивання. Шампунь не містить у своєму складі перекису водню, яка робить згубний вплив на здоров’я волосся. М’яке фарбування шампунем «ESTEL SOLO Ton» з модною палітрою відтінків володіє кондиціонуючим ефектом. А натуральний екстракт манго, що входить до складу засобів для шампуню Естель надає живильну, регенеруючу, захисне і зволожуючу дію. Крім того, тонування волосся за допомогою Estel. надає палітру фарб, що забезпечує захист від ультрафіолету (UV-фільтр), яка не дозволяє пофарбованим волоссям змінювати колір під впливом сонячного світла. Зручність у застосуванні шампуню (фарба не тече)породило безліч позитивних відгуків, адже тепер отримати красивий відтінок можна самостійно, не виходячи з дому.Засоби для тонування волосся Estel

Тонування — сучасний спосіб надати волоссю розкішний колір і сяйво. Майстри в салонах краси або перукарських останнім часом використовують цю процедуру як другий обов’язковий етап після кардинальної зміни кольору. Гармонійна палітра засобів Естель дозволяє точно підібрати потрібний відтінок, а щадне вплив сприятливо впливає на стан волосся в цілому. Не даремно, численних нагород і відгуками, компанія Еstel вийшла на світовий рівень.

Короткий опис статті: фарба для волосся естель

Джерело: Кошти для тонування волосся Estel

Кошти для тонування волосся Estel Тонування волосся — важливий крок на шляху до розкішного кольору. Саме ця процедура (за відгуками фахівців) дозволяє наситити локони виразним відтінком і блиском. Які ж засоби використовуються в гонитві за таким неперевершеним результатом? Серед тонуючих і відтінків колорантів зустрічаються: фарби, шампуні, бальзами, маски з багатою палітрою кольорів.

Також ви можете прочитати