Завантажити мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10 завантажити мод

13.04.2017

мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10

мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10

Системні вимоги:

Процесор: 1070 МГц

Відеокарта: 923 МБ

ОЗП: 698 Мб

Диск: 1438 Кб

Операційна система XP/Vista/7

Опис:

Завантажити мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10 завантажити мод

Цей мод називається » Гулівер». Це їм для книги » подорож гуллівера», хоча натхнення приходить від Позичальників, Аліса в країні чудес», та інші, які належать до розміру історії.

Зілля Embiggening робить вас 4 рази нормальної висоти, Ensmallening робить вас 1/4 нормальної висоти. (Ви можете пити Молоко або Зілля з протилежним зміна розміру ефекту змінити свій розмір).

Маючи стек Блакитного Барвника у вашому інвентарі зробить вас половина вашого розміру, і стопка пурпуровий Барвник зробить вас двічі ваш розмір. Ви можете мати кілька стеків барвника, щоб застосувати зміни розміру кілька разів, тому 3 штабеля Блакитний Барвник зробить вас 1/8 розміру, і 3 штабеля пурпуровий Барвник зробить вас 8 розмір. Барвники можуть також застосовуватися для Овець, і Гуллівер у v0.10, фарбування ручними Вовками » нашийники також матиме зміна розміру ефекту.

Якщо ви не хочете вирішувати на основі Барвника зміни розміру на сервері, встановіть server.properties опція «enable-dye-зміна розміру», «false». Якщо ви не хочете, щоб вона в одиночній грі, використовуйте цю опцію, appdata.minecraftconfigmodGulliver.cfg:

Примітка: для Цього потрібно як «Чіт» (або Op дозволу на сервері) і Творчий Режим роботи. Ви можете налаштувати плеєр розмір натиснувши ‘R’ ключ двічі поточний розмір і ‘F’ ключові вдвічі скоротити поточний розмір. (Обмеження на розмір 1/8 для самих маленьких і 8 для найбільших.) Якщо гравець тримає звичайною Палицею, то розмір зміни будуть застосовані до натовпу, ви повинні бути звернені. Гравець або моб залишиться, якщо розмір постраждалих від розміру Зілля або Барвника.

Якщо ви хочете почати новий світ, в певному розмірі, як і за те, що займаються проблемою виживання, змінити gbasePlayerSize варіант в appdata.minecraftconfigmodGulliver.cfg. Щоб почати нові світи в 1/8 масштабу, використовуйте це:

Всі матеріали, представлені на цьому ресурсі, призначені тільки для ознайомлення і належать їх власникам. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за їх використання.

Нові та старі популярні моди на Minecraft (Майнкрафт) 1.7.10 з класними відео оглядами і докладними рецептами крафта. Всі моди можна завантажити безкоштовно.

Ще одна велика і інтуїтивна модифікація додає в світ Майнкрафт справжню комп’ютерну техніку. Зберіть свій топ ПК з найменших запчастин. Зробіть його розумним і система зможе створювати розумних роботів для різних завдань.

Це унікальне додаток використовують багато творці відео. Воно дозволить вам встановити камеру і робити знімки кожні кілька секунд. Тепер ви зможете зібрати відеоролик з швидкою будівництвом чого-небудь.

Як же деколи довго розкладати речі по скринь, сортувати, переносити інвентар і довго викладати комбінації крафта на верстаті. Ця модифікація дозволить прискорити створення предметів, а також навчить вас швидкої сортування і розподілу блоків.

Гра Minecraft розвивається, з’являються нові версії і моди. Гравцям, що йде в ногу з часом, обов’язково сподобається даний розділ. В категорії представлені моди для гри Minecraft нової версії 1.7.10. Вирішили оновити гру, а улюблені модифікації перестали працювати? Розробники не сплять і оновлюють доповнення та модифікації. Слідкуйте за оновленнями в розділі і незабаром зможете безкоштовно завантажити мод на Minecraft 1.7.10 з необхідними функціями.

Короткий опис статті: пурпуровий барвник Як встановити Morph Mod: 1. Встановіть Forge для вашої версії гри. 2. Завантажити мод на перетворення в …Вогнепальні зброї для Minecraft 1.7.10 1.7.4 1.7.2 1.6.4 1.6.2 1.5.2 додаються іс розмір, розміру, Minecraft, версії, зробить, встановити, Зілля, хочете, також, зміни, Барвник, Барвника, зміна, можете, кілька, майнкрафт, Скачати, штабеля, вашої, щоб

Джерело: завантажити мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10 завантажити мод

мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10 мод gulliver mod майнкрафт 1 7 10 Системні вимоги: Процесор: 1070 МГц Відеокарта: 923 МБ ОЗП: 698 Мб Диск: 1438 Кб Операційна система XP/Vista/7 Опис: Цей мод називається » Гулівер».

Також ви можете прочитати