Без рубрики

ЗМІШАТИ СИНІЙ І ЖОВТИЙ, Як отримати кольору . Kontrabol

13.04.2017

Жовтий + синій і зелений

ЗМІШАТИ СИНІЙ І ЖОВТИЙ, Як отримати кольору . Kontrabol
Який колір потрібно додати,щоб отримати червоно-коричневий. Терміново. Якщо змішати два кольори — жовтий та синій, то отримаємо зелену фарбу. Змішуючи основні кольори — червоний, синій і жовтий — можна отримати безліч коричневих відтінків.

З жовтого зробити сірий можна додаванням фіолетового і білого. Або додаванням червоного і синього по-окремості. Зараз основний колір(як в таблиці)КАШТАНОВИЙ.

ЗМІШАТИ СИНІЙ І ЖОВТИЙ, Як отримати кольору . Kontrabol

Жовтий + синій і зелений

Хотіла дізнатися жовтий. А як зробити фіолетовий колір? Я пробувала змішувати синій і червоний, але виходить не фіолетовий, а якийсь темно-коричневий, з відтінком червоного! А взагалі як зробити чорний колір. з яких квітів. Звичайно, при змішуванні синього і жовтого кольору виходить зелений колір. Щоб у цьому переконатися, достатньо змішати акварельні або гуашеві фарби цих квітів.

ЗМІШАТИ СИНІЙ І ЖОВТИЙ, Як отримати кольору . Kontrabol

Зелений і так вже є основним кольором. Так, так, вийде саме той колір, який нам потрібний, тобто коричневий! Сподіваємося, у вас не виникне труднощів з отриманням оранжевого кольору. На всякий випадок скажімо, що його можна отримати, змішавши червону (цього кольору повинно бути більше) і жовту фарби. До отриманого зеленому потрібно підмісити червоний.

Продовжимо шукати відповідь на питання про те, які кольори змішати, щоб отримати коричневий. Для початку одержимо темний королівський фіолет і з’єднаємо в рівних пропорціях синій і червоний. Якщо її буде багато, то вийде жовто-коричневий колір, а якщо більше фіолетового, то кінцевий результат вийде більш темним і глибоким. Процес створення коричневого починається з з’єднання рівної кількості зеленого і синього.

Що цікаво, значимість жовтого кольору в таких поєднаннях дуже велика. Бежевий колір сам по собі – це більш теплий і ніжний відтінок білого, якщо можна так висловитися.

На жаль, це буде не чистий сірий (білий + чорний), а брудний. Добрий! А як отримати лавандовий колір? Спасибі. А як отримати тілесний, але не смаглявий і не білий, щось середнє? Як отримати з лаймового кольору салатовий? Треба б запатентувати мою техніку отримання синього))) Синій, з шкільного курсу, отримати не можна. Хотіла пофарбувати дерев’яні сходи в світло-коричневий (бежевий) колір. На зображенні колір мені сподобався, але коли відкрила банку — колір виявився яскравим рудим. Порадьте, як вийти з цієї ситуації.

Як домогтися сіро-бежевого кольору,в стилі бетон..може хто небудь має уявлення як отримати нерівномірне покриття фарбою,розлученнями? Купили фарбу для стін, пофарбували, а колір виявився дуже нудним. Виявляється я не один сходжу з розуму від цих квітів. Пофарбував 6 разів,в результаті вийшов паркан темно-фіолетового мутного кольору,а ще залишилося ціле відро. Я ж хотів каштановий. Від пропорцій змішування залежать відтінки зеленого.

Можна і кольоровими олівцями зробити зелений колір, намалювати одним кольором і зверху другим, буде той же результат. А якщо ви додасте білил в таку гаму,то на виході можете отримати навіть салатовий колір.Та таким чином можна грати з фарбами, чим і займаються митці у своїй творчості при малюванні картин.

Також якщо потрібно трохи розбавити колір, то у акварель додаємо воду, а в гуаш — білила. Ви можете отримати його, просто змішавши кіновар і чорну фарбу. Тільки пропорції цих двох інгредієнтів не повинні бути рівними: червоний в такій суміші має кілька переважати. Якщо ви віддаєте перевагу малювати аквареллю, то можна користуватися іншим цікавим прийомом отримання необхідних кольорів і відтінків.

А тепер додайте трохи синього і розмішайте, потім додайте ще трохи синяви. В результаті у вас повинна вийти гарна шоколадно-коричнева фарба. Запам’ятайте: якщо останнього буде занадто багато, то зелень вийде занадто яскравою, а якщо переборщити з синім, то, навпаки, — надмірно темними. Якщо в результаті виконаних маніпуляцій на панелі вийшов теплий червоно-коричневий, і це вас абсолютно не влаштовує, тоді експеримент можна вважати завершеним.

Теплий коричневий колір — це суміш чорного і червоного. Далі підмішуємо до них чорний, потім — червоний і в самому кінці — жовтий (чим його більше, тим більше світло-коричневий колір у вас вийде). Спочатку отримуємо зелений за допомогою змішування синього і жовтого. Так само можна отримати синій змішавши вишневий і зелений.

Короткий опис статті: як отримати зелений колір У цій статті ми розповімо вам про те, які кольори змішати, щоб отримати коричневий. Беремо 4 основних кольори: чорний, темно-синій, темно-зелений і, звичайно ж, червоний. Кольори

Джерело: ЗМІШАТИ СИНІЙ І ЖОВТИЙ — Як отримати кольору | Kontrabol

Жовтий + синій і зелений Який колір потрібно додати,щоб отримати червоно-коричневий. Терміново. Якщо змішати два кольори — жовтий та синій, то отримаємо зелену фарбу. Змішуючи основні кольори — червоний, синій і жовтий — можна отримати безліч коричневих відтінків.

Також ви можете прочитати