Без рубрики

Змішування фарб і кольорів

13.04.2017

Змішування фарб і кольорів

Змішування фарб і кольорів

Дуже корисна стаття про змішування кольорів і фарб. Це важливий момент для малюванні фарбами і кольором як на папері так і на комп’ютері. Без знань як змішувати кольору складно отримати якісне зображення. Я сам уже все забув, але коли доводилося що-небудь малювати в кольорі я стикаюся з цією проблемою як в перший раз, коли сів малювати фарбами в дитинстві. Це добірка картинок ілюструють результат змішування різних кольорів і фарб.

Змішування фарб і кольорів

Змішування фарб і кольорів

Правила в загальному сенсі прості — у світі є три кольори, які сприймає наше сітківка ока. Це основне кольору, які можна отримати змішування інших кольорів. Зате змішуванням цих трьох кольорів можна будь-який колір. Ці кольори — жовтий, блакитний (ціан) і червоний (маджента). Змішування цих трьох кольорів у рівних пропорціях виходить чорний колір. Три допоміжних кольору, оранжево-червоний, темно-блакитний та зелений, утворюються змішуванням основних кольорів. Поєднання блакитного і жовтого дає зелений колір, жовтого і червоного — оранжево-червоний, червоного і блакитного — темно-блакитний. Змішування основних і допоміжних кольорів дозволяє отримати помаранчевий, світло-зелений, фіолетовий, кармін, ультрамариновий і смарагдово-зелений кольори.Знайомство з теорією змішування кольорів дозволяє отримувати темні відтінки, не використовуючи фарбу чорного кольору.

Змішування фарб і кольорів

Цікава довідка:Перший, хто створив потрійну систему кольорів, був Леонардо да Вінчі. Він встановив, що мноогобразие кольору, відкрита ще стародавніми греками і римлянами, може бути обмежено. Да Вінчі писав: «Простих квітів — 6: білий, жовтий, зелений, синій, червоний і чорний». Леонардо да Вінчі виділив також два можливих аспекти кольорів: художній і фізичний.

Як правило, кажучи про колір, ми мимоволі асоціюємо з різного роду переживаннями і поняттями сформованим у нашій культурі. Ну нікому не секрет що червоний колір асоціюється з кров’ю, тим самим це став кольором агресії і небезпеки. Дивлячись на червоний колір, відбувається легке збудження на рівні свідомості і фізіологічна активність. Білий колір — колір відкритості і свободи. Жовтий — колір тепла і сонця. Чорний — колір сили і впевненості. так само поєднання кольорів, наприклад, чорний з червоним — сила з енергією. Гітлер, коли придумував свій герб використовував це потужне поєднання чорно білого на червоний. Колір служить засобом спілкування. Колір допомагає торгувати. Колір — це сила, яка стимулює продажу практично будь-якого споживчого продукту. Професіонали дизайну, графіки і поліграфісти прекрасно знають, що колір є ключовим фактором у процесі торгівлі, оскільки відіграє важливу роль при прийнятті рішення. Він пробуджує в покупця емоцій, притягують його до того чи іншого товару.

Короткий опис статті: фарба чорна таблиця змішування кольорів і фарб таблиця змішування кольорів і фарб

Джерело: Змішування фарб і кольорів

Змішування фарб і кольорів Дуже корисна стаття про змішування кольорів і фарб. Це важливий момент для малюванні фарбами і кольором як на папері так і на компютері. Без знань як змішувати кольору складно отримати якісне зображення.

Також ви можете прочитати